Pierwsza randka

Darek

Barman, specjalista od koktajli i wprowadzania w dobry nastrój wszystkich poszukujących miłości w restauracji programu ,,Pierwsza randka".

Z branżą gastronomiczną związany jest od prawie 20 lat. Śmiało można powiedzieć, że zna ten świat od podszewki. Był barmanem i managerem wielu restauracji i klubów. Aktualnie serwuje drinki w dwóch modnych warszawskich lokalach, a także pracuje na licznych weselach i imprezach. Największym wyzwaniem jego pracy jest obsłużenie eventu na 150 osób, gdy większość gości stanowią kobiety, które wolą drinki od mocniejszych alkoholi. Z obserwacji Darka wynika, że Polacy coraz świadomiej wybierają alkohole w lokalach. Ludzie śmielej próbują nowych smaków i są otwarci na nietypowe doznania.

Ulubionym trunkiem Darka są rumy typu spicy i ciemne, czeskie lagery. Gdyby sam miał dla siebie przygotować drinka to byłaby to whisky z sokiem pomarańczowym przyprószona gałką muszkatołową. Drugą, po pracy za barem pasją Darka jest turystyka motocyklowa. W ten sposób zwiedził ponad 60 zamków w Polsce i kilkanaście za granicą. Wolne zimowe chwile spędza planując kolejne trasy motocyklowe.