Pierwsza randka

Kamila

Prawdziwa kobieta renesansu. Jest absolwentką germanistyki oraz stosunków międzynarodowych. Studiowała w Warszawie i Dreźnie, gdzie zakochała się w niemieckiej kulturze.

Kelnerka – która w drugim sezonie dołączyła do zespołu restauracji programu „Pierwsza randka” – już jako dziecko, przez wiele lat, pomagała swojemu dziadkowi prowadzić restaurację. Z podróży zagranicznych przywoziła inspiracje do menu, a także pomysły na wystrój wnętrz. Sama jest wegetarianką promującą zdrowy styl odżywiania. Jej ulubione napoje to... napar z pokrzywy, anyżu i czystka.

Scena i plan filmowy to jej żywioł: uwielbia przebywać wśród ludzi i wpadać w wir pracy. Jest uzależniona od adrenaliny, którą zapewniają jej sporty ekstremalne. Pierwszy skok na bungee oddała w wieku 15 lat, później były już „tylko” liczne skoki ze spadochronem. Kiedy przychodzi jej ochota na wyciszenie, zaszywa się na odludziu z książką. Kamila jest wielką fanką dobrej muzyki – jej idole to David Bowie i John Lennon. Te fascynacje umożliwiły jej zdobycie doświadczania w dziennikarstwie muzycznym. Kamila uważa się za bardzo stałą w uczuciach – kiedy trafi ją strzała amora, to na długo.