Pierwsza randka

Wojtek

Wojtek to prawdziwy gentleman – elegancki i szarmancki. Bezpośredni w kontaktach i komentarzach, tryska pozytywną energią i optymizmem. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i problemów nie do rozwiązania.

Nowy menadżer restauracji „Pierwsza randka” gastronomię poznał od wszystkich stron. Kiedy był na pierwszym roku studiów jego szwagier otwierał lokal nad Wisłą – przez dwa lata robił tam przysłowiowe „wszystko”, a to, co udało mu się najlepiej, to zbudowanie niezwykłej atmosfery i klimatu nowego miejsca. Przez kilka lat zajmował się także zaopatrzeniem lokali w sprzęt kuchenny. Był również selekcjonerem w kultowych warszawskich klubach.

Z pasji i wykształcenia jest sportowcem – studiował wychowanie fizyczne na warszawskim AWF-ie, jest instruktorem boksu, snowboardu, windsurfingu, a także zapalonym żeglarzem. Stworzył własny radiowy program motoryzacyjny, w którym testuje nietypowe auta. Ma także artystyczną duszę i zdolności manualne – potrafi chociażby zrobić stylową lampę z rur hydraulicznych.

Sam poznał przepis na miłość – jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córeczek (3 i 6 lat). Jego kobiety całkiem skradły mu serce – żadna inna nie ma już szans. Ma nadzieję, że jego własne szczęście udzieli się gościom restauracji programu „Pierwsza randka”.